Offcanvas Section

You can publish whatever you want in the Offcanvas Section. It can be any module or particle.

By default, the available module positions are offcanvas-a and offcanvas-b but you can add as many module positions as you want from the Layout Manager.

You can also add the hidden-phone module class suffix to your modules so they do not appear in the Offcanvas Section when the site is loaded on a mobile device.

ه گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی برنامه، این رسیتال بزرگ پیانو طی چهار جمعه در تاریخ‌های ۳۰ تیرماه، ۱۳ و ۱۹ و 27 مردادماه در فرهنگسرای نیاوران تهران برگزار شد و احتشامی در تلاشی محترم سعی کرده سطح فرهنگ و دانش خانواده‌ها و هنرجویان در مورد ساز پیانو را ارتقا داده و بتواند مسیر فراگیری این ساز را به روشی ساده و علمی در اختیار علاقه‌مندان این ساز و خانواده‌ها قرار دهد.

 

 

سامان احتشامی درباره جزئیات این برنامه و اجرای آثار هنرجویانش در این رسیتال که برگرفته از آثار قدیمی و پرطرفدار موسیقی ایرانی و پاپ بود، گفت: من موسیقی‌ای را تدریس می‌کنم که آن را یاد گرفته‌ام و موسیقی‌های جدیدی که این روزها وجود دارند در زندگی من نبوده و معلم‌های من این موسیقی‌ها را نشنیده‌اند. ازآنجای که نتاسیون درستی برای آن‌ها وجود ندارد و منبع درستی برای تدریس آن وجود ندارد ترجیح می‌دهیم موسیقی‌هایی را که کتابت شده و منابع درستی برای آن است را آموزش دهیم و بچه‌ها با آن‌ها روی صحنه می‌روند و به اجرای برنامه بپردازند.

 

احتشامی درباره نوع ارتباطش با هنرجویان خود که در تمام مقاطع سنی از شاگردانش هستند نیز گفت: یک معلم باید بسیار خودش را پائین بیاورد و خود را بشکند و به میزان هنر همان هنرجو با او روی صحنه کار کند. فکر می‌کنم چون من این کار را کرده‌ام توانسته‌ام ارتباط خوبی با هنرجویانم برقرار کنم. من در 4 هفته 100 هنرجو را روی صحنه آوردم و آن‌ها همه در کنار خانواده‌هایشان به اجرای برنامه پرداختند. هیچ مسابقه‌ای را برگزار نکردم و هیچ داوری‌ای نشد و جوری رفتار نکردم که هیچ هنرجویی بهتر و بالاتر از هنرجوی دیگر دیده شود. کار هر هنرمند و هر هنرجویی برایش ارزشمند است و هدف اصلی این برنامه چگونگی یادگرفتن پیانو در تمام دنیا را نشان می‌دهد و 100 نفر موسیقی کلاسیک و پاپ و ایرانی را روی صحنه اجرا کردند و این رسیتال پیانو آغاز روندی جدید برای آکادمی پیانوی من است.

 

این برنامه که در قالب تک‌نوازی و گروه نوازی پیانو برنامه اجرا شد، با سه هدف اصلی ارتقای سطح فرهنگ و دانش خانواده‌ها و هنرجویان در مورد ساز پیانو، چگونگی تدریس پیانو و دانستن مسیر فراگیری این ساز و اجرای هنرجویان همراه با هنرآموزانشان و تشویق آنان برای فراگیری بیشتر مطالب موسیقایی از سوی سامان احتشامی طراحی و تدوین‌شده است.

 

یلدا صمدی، سینا سلیم‌زاده، هیراد پناهی، پیمان جوانمرد و سامان احتشامی در بخش‌های مختلف این رسیتال با هنرجویانشان روی صحنه آمدند و به اجرای برنامه پرداختند.

 

راز احتشامی همسر سامان احتشامی به‌عنوان مدیر آکادمی پیانوی سامان احتشامی، مدیریت و برگزاری این رسیتال بزرگ را بر عهده داشت.

 

 

http://www.honaronline.ir/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%85%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%82%DB%8C-5/103815-%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%DA%A9%D8%A7%D8%AF%D9%85%DB%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%86%D9%88%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%AD%D8%AA%D8%B4%D8%A7%D9%85%DB%8C